Pirate Bash

Pirate Bash 1.3

Kiedy na ekranie pojawi się pirat – przywal mu!

Aaarrrgggghh! Przyszedł czas wypłynąć na wielkie wody Szczury Lądowe! Trzeba zniszczyć załogę rywali i przejąć panowanie na Siedmiu Morzach w ciekawej i darmowej grze Pirate Bash.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Angry Birds w połączeniu z Wormsami
  • Ciekawy styl
  • Dobra fizyka gry w trakcie walki

Wady

  • Troszeczkę zbyt wolna
  • Wymagane stałe podłączenie do Internetu
  • Ciężkie potyczki wymagają dodatkowych zakupów w aplikacji

Bardzo dobry
8

Aaarrrgggghh! Przyszedł czas wypłynąć na wielkie wody Szczury Lądowe! Trzeba zniszczyć załogę rywali i przejąć panowanie na Siedmiu Morzach w ciekawej i darmowej grze Pirate Bash.

Wściekła drużyna

Dowodzenie załogą, która ma za zadanie rozbić w drobny pył złych piratów, jest raczej dość przyjemną sprawą. W Pirate Bash dowodzimy trzema nikczemnymi wilkami morskimi, tworzącymi najlepszą brygadę wśród brygad, która miota pociskami na lewo i prawo. Wygrywa ten, kto pierwszy zniszczy wroga.

Pirate Bash to coś więcej niż Wormsy. Musimy wziąć pod uwagę zarówno trajektorię lotu, grawitację, jak również środowisko, w którym się znajdujemy, jeśli chcemy trafić do celu. Tak jak w klasyku wydanym przez Team 17, kiedy pokonamy swoich przeciwników, kolejni będą coraz mocniejsi, a zamiast ręki podadzą nam raczej swój hak.

Zagnieżdżenie się wokół Angry Birds

Sterowanie w Pirate Bash jest przeniesione rodem z Angry Birds. Kiedy przyjdzie twoja kolej, wystarczy obsadzić katapultę w swoim statku i wycelować w stronę nieprzyjaciela. Kolejne dotknięcie ekranu spowoduje uaktywnienie się dodatkowej zdolności, takiej jak rozszczepienie, wybuchnięcie lub rozbicie o powierzchnię.

Kolejnym podobieństwem w Pirate Bash do Angry Birds jest to, że w kolejnych poziomach gry będziemy musieli zniszczyć wszystko, co mamy na ekranie, żeby dostać się do przeciwników.

Oczywiście, jak przystało na darmową grę, w Pirate Bash znajdziemy mnóstwo możliwości, aby wydać swoje prawdziwe pieniądze na dodatkową moc i możliwość dalszej zabawy. Na szczęście tempo gry w Pirate Bash narzuca zasadę, że im dłużej grasz (co jest troszkę problemem, bo gra potrzebuje stałego podłączenia do Internetu), to nie powinieneś mieć problemów z ukończeniem danego poziomu.

Łódź przystosowana do wszystkiego

Realizacja każdej postaci w Pirate Bash jest przyjemna dla oka – cechuję je duża kwadratowa głowa i nieuprzejma natura. Wszyscy nasi bohaterowie są również przystosowani do posiadania dodatkowych broni, włączając w to armaty, strzały czy nawet kotwice.

Cała reszta utrzymana jest w tonie raczej zabawkowego świata. Nasz statek ma zamontowane specjalne drewniane koła niczym pociąg, aby móc przedostać się przez wyspę i spotkać się z naszymi wrogami twarzą w twarz na tętniącej życiem wyspie.

Idealna na każdą okazję

Pirate Bash to cudowna i prosta gra na każdą okazję. Dlatego oczyść ekran swojego urządzenia i przygotuj się na małą, ale zażartą wojnę.

Najczęściej pobierane Strategiczne na Iphone

Więcej
Pirate Bash

Download

Pirate Bash 1.3

Opinie użytkowników o Pirate Bash